Skip to main content.

På Univar vi är alltid glada att hjälpa dig. Hör av dig om du har några frågor om våra produkter eller tjänster, eller om du behöver någon annan typ av support från oss.

Univar Sweden

Univar AB
Kungsgatan 6
Box 4072
21149 Malmö
Sverige

Kundservice Sverige
Telefon: +46 (0) 40 35 28 01
E-post: order.se@univar.com

Christian Gahm

Front Line Technical Support +46 76-138 10 24 christian.gahm@univar.com

Kenneth Christoffersen

Sales Manager +46 768555614 kenneth.christoffersen@univar.com

Magnus Henriksson

BDM Metal Working Fluids +46 70-328 81 48 magnus.henriksson@univar.com

Peter Abraham

Account Manager Lubricants, Southern Sweden +46 72-971 80 28 peter.abraham@univar.com

Stefan Olofsson

KAM B2T Sverige +46 70-552 58 81 stefan.olofsson@univar.com

Thomas Kristensen

Nordic Account Manager Aviation Lubricants +45 22 20 51 84 thomas.kristensen@univar.com

Tom Christensen

KAM Industry +46 70-568 17 23 tom.christensen@univar.com

Tomas Hammarberg

Front Line Technical Support +46 70-874 86 89 tomas.hammarberg@univar.com

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev

Fyra gånger per år skickar vi ut vårt e-nyhetsbrev som innehåller spännande produktnyheter och reportage om våra kunder inom smörjmedelsindustrin.
  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.